Середа, 12.12.2018, 06:52
Вітаю Вас Гість | RSS

...

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Про проведення дослідно-експериментальної роботи в Харківській області на базі загальноосвітніх навчальних закладів

і надання їм статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня

1. Наказ Про проведення дослідно-експериментальної роботи в Харківській області на базі загальноосвітніх навчальних закладів і надання їм статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня

2. Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності

3. Експериментальна робота регіонального рівня за темою «Навчання і виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку» на 2013 – 2016 рр. педагогічного колективу Кам’янського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)   Дворічанської районної ради Харківської області

4. Про інноваційну діяльність (Закон України від 4 липня 2002 року № 40 -IV. Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N36, ст.266)

5. Сутність ключових понять інноваційної та дослідно-експериментальної педагогічної діяльності

6. Участь у дослідно-експериментальній роботі

 

Конференція в місті Харкові з ноосферної освіти.

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської державної адміністрації №700 від 22.11.2013 року «Про проведення дослідницько-експериментальної роботи в Харківській області на базі загальноосвітніх навчальних закладів і надання їм статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня в Кам’янському навчально-виховному комплексі (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) було створено творчу групу вчителів. На першому етапі експерименту було проведено аналіз методичного та матеріально-технічного забезпечення бази дослідницької діяльності, вивчено індивідуальний стиль роботи вчителів та вихователів, відношення в системі (діти-батьки-вчителі), виявлено готовність педагогів до прийняття нових ідей і до проведення експериментальної роботи. На наступному етапі творча група вчителів впроваджувала на уроках та у виховних заходах нові методи навчання та виховання. Дослідницька діяльність проводилася у дошкільній групі та у початковій школі навчального закладу. У старшій школі ноосферні уроки проводилися вибірково.

На заключному етапі з 11 по 13 жовтня в Харківській академії неперервної освіти відбулася виставка результатів експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Навчання і виховання учнів через природо відповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку» на 2013-1016рр. В якій взяла участь і творча група вчителів Кам’янського НВК (Гречко Т.В., Романченко О.Є., Пустоваров Є.В., Євсюкова Л.І.) на чолі з директором навчального закладу  Ольгою Яківною Луб'янко. На виставці було узагальнено одержані результати дослідження з питань результативності навчання за біоадекватною методикою. Завдяки цій методиці через всі канали сприйняття забезпечується активний, діяльнісний стан кори обох півкуль головного мозку, формується цілісне мислення учнів і на цій базі висока духовність, моральність, гармонійна особистість, яка здатна жити, мислити, працювати в гармонії із природою, собою, суспільством, бути стійкою в різних життєвих ситуаціях без нанесення шкоди людству та природі. Ці уроки більш яскраві, цікаві, оригінальні, викликають радість і задоволення в учнів. Вони розвивають уяву, стимулюють до творчості. Релаксація   заспокоює дітей, знижує небезпечну психологічну завантаженість. Атмосфера на уроках інша, дружня і тепла.

За участь  у виставці «Харківщина XXІ століття» педагогічний колектив Кам’янського НВК було нагороджено Дипломом.

21 грудня в Харківській академії неперервної освіти відбулося нагородження учасників експериментальної роботи. За участь у цій роботі творча група експериментаторів Кам’янського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) була нагороджена дипломами та подяками. Подяками були нагороджені: вчитель інформатики Пустоваров Євген Вікторович і вчитель молодших класів Гречко Тетяна Володимирівна. За участь в експериментальній діяльності вчителі та вихователі Харківської області одержали 16 медалей. Однією з цих медалей була нагороджена вихователь дошкільної групи нашого навчального закладу Романченко Ольга Євгенівна.

  Експериментальна діяльність за темою «Навчання і виховання учнів через природо відповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку» закінчилася, але учасники продовжують втілювати в навчально-виховний процес знання , набуті під час проведення роботи.